Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Относно проекта "LASTHOPE"

2 posters

Go down

Относно проекта "LASTHOPE" Empty Относно проекта "LASTHOPE"

Писане  petrovar Пон Фев 08, 2010 4:24 am

Ще навреди ли на проекта, ако направя предварително обобщение на досегашните фази с цел да си сверя часовника. Да не би съзнанието ми да бълва така наречения "боклук".
Другият въпрос е ,как да подходя когато в S4of [A] ,S4.5, ми се появи нещо като най- съществено според мен за дадената цел , а го ниама никъде на S3 и накрая ниакак си го поместих по време на ST. /примера е с цел [3831/0018] ," изровения гроб''

petrovar

Брой мнения : 5
Join date : 02.02.2010

Върнете се в началото Go down

Относно проекта "LASTHOPE" Empty Re: Относно проекта "LASTHOPE"

Писане  Stefan Пет Фев 12, 2010 2:55 pm

Ako ashmodean ти е дал статията, която му дадох относно проекта съм склонен да приема, че ," изровения гроб'' е по-скоро AOL отколкото S4.5. Ако не си запознат, тогава спокойно можеш да го сложиш в S4.5 и от там да ти влезе в СТ.
Нормално е да ти се появи в S4, тъй като в тази степен възприемаме данни от по- висок характер, а и S3 ти е аналитична скица базирана на дименсионалните дискриптори на S2.
Пробвай се да направиш анализ. Кажи ми също дали си запознат със статията. Ако не си, подтисни любопитството и недей да я четеш; в противен случай ще ти дадеш повод за повече бълване на AOL от аналитичното мислене.

Stefan
Admin

Брой мнения : 128
Join date : 21.01.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите